Tahsildar bugün 25.400 km’lik sürüşü tamamladı | Hubballi Haberleri

IstAh

Member
Hubballi: “Eğitim modeli eyaletten eyalete değişiyor, ancak gittiğim her yerde okullarda kız çocukları görmek beni mutlu ediyor. Halkın katkılarıyla ülkenin en ücra köşelerinden birinde 100 kilometrelik bir yol inşa etme girişimi nedeniyle ‘Mucize Adam’ lakaplı IAS görevlisi Armstrong Pame’nin çalışma şeklini izlemeye çalışacağım” dedi. tahasildar (Hubballi Urban).
Madyal, Mangaluru’da Karnataka sınırına girdikten sonra Hindistan’daki yolculuğunun 107. gününde TOI ile deneyimlerini paylaştı. “Yolculuk harika bir deneyimdi. Çok şey öğrendim ve ülkenin güzelliklerini yakından yaşadım” dedi.
Geziye 21 Ağustos’ta Lord Basavahswara’nın doğum yeri olan Basavana Begewadi’de başladı. Perşembe günü burada bitirecek. 100’den fazla günlük yolculuk 30.000 km’yi kaplayacak, ülkenin farklı yerlerinde Padma ödülü kazananlarla buluşacak ve yolculuğun teması olan ‘Eğitimli Olun ve Güçlendirin’ için destek arayacak. Sürekli çok sert tepkiler alıyordu.
“Kargil ve Kargil Savaşı Hindistan ve Pakistan arasındaki 1999 Kargil Savaşı’nı anmak için inşa edilen anıt. Duygular tarafından boğulmuş, ben keçe askerlerimizin yiğitliğini gururla anıyoruz” dedi. teşekkürler, Hindistan ve Pakistan arasındaki sınırdaki son köy. En kuzeydeki sınır köyü, LoC’ye yakındır. “Orada askeri personel dostça davrandı. harika bir duyguydu Milli marş Orada bir devlet okulunun çocukları ile. Onlara Hubballi’deki Bengeri Khadi Center’da yapılan ulusal bir bayrağı hediye ettim” diyen Hintli motosikletçiler, bisikletçiler ve Hollanda, Rusya, Almanya vb. ülkelerden uluslararası motosikletçilerle tanışma fırsatı bulduğunu da sözlerine ekledi.