Sp Mla’nın saklanan annesi ve karısı Bjp Mp ile tanışır, yardım ister; Pachauri, Prens Secy’ye yazıyor | kanpur haberleri

ForAhmed

Global Mod
Global Mod
KANPUR: Samajwadi Partisi (SP) MLA irfan solankiaile ile tanıştı BJP Milletvekili Kanpur Satyadev’nın Paçauri ve polisi taciz etmekle suçladı. Pachauri, Baş Sekretere (ev) konuyu araştırmasını isteyen bir mektup yazdı.
BJP Milletvekili, SP MLA’nın ailesinin partisinden (SP) yardım alamayınca kendisine başvurduklarını söyledi. irfan Solanki’nin annesi ve eşi, yardım istemek için Çarşamba günü milletvekilinin evine geldi. Milletvekili ile karşılaştılar ve yardım için yalvardılar.
Kaynaklara göre İrfan Solanki’nin yakınları, milletvekili ile iki kez görüşmüştü.
Pachauri medyaya, İrfan Solanki’nin ailesinin talebi üzerine Baş Sekreter (İçişleri) Sanjay Prasad’dan adil bir soruşturma istediğini söyledi. Halkın temsilcisi olarak önüne gelen herkesin hakkını alması için elinden geleni yapıyor. Polis soruşturması sürüyor. Pachauri, İrfan’ın suçlu bulunması halinde cezalandırılacağını söyledi.
Bir hatırlatma olarak, 8 Kasım’da polis, 7 Kasım’da yakınlardaki bir kadının evini ateşe verdiği iddiasıyla Samajwadi Partisi (SP) Milletvekili Irfan Solanki’nin Jajmau’daki evine baskın düzenledi.
İrfan ve kardeşi Rizwan Solanki’yi evini ateşe vermekle suçlamıştı. Bu arada İrfan Solanki’nin eşi Nesim, ertesi gün Defence Colony konutunda düzenlediği basın toplantısında kundaklama olayıyla ilgili tarafını sundu.
Basın toplantısı sırasında altı dakikalık bir video çekmiş ve müştekinin iddialarının aksine evini ateşe verenin kocası olmadığını, 7 Kasım’da mahalleli çocukların yaktığı havai fişeklerden çıktığını belirtmiştir. .
Naseem, olay meydana geldiğinde evinden veya ailesinden hiç kimsenin ortalıkta olmadığını iddia etti. “Bu videolar, Star Tabakhane sahibinin evinde arsa için kurulan güvenlik kamerasına kaydedilmiştir” ifadesini kullanmıştı.
Daha önce Solanki, masum olduğunu iddia eden bir video yayınlamıştı.
İrfan Solanki ve kardeşi Rizwan Solanki şu anda firarda.