Shivpal, Akhilesh Address Sp çalışanları Jaswantnagar’da buluşurken ‘netaji’ aradı | kanpur haberleri

ForAhmed

Global Mod
Global Mod
Kanpur: Pazar günkü bir iyilik gösterisinin ardından, Pragatisheel Samajwadi Parti-Lohia (PSP-L) başkanı Shivpal Yadav, Samajwadi Partisi (SP) genel başkanı kuzeni Akhilesh Yadav ve SP genel sekreteri Ramgopal Yadav ile birlikte seçim bölgesindeki SP işçi konferansında bir konuşma yaptılar Jaswantnagar Dimple Yadav’ın Mainpuri Lok Sabha seçim anketindeki kampanyasını desteklemek için Pazartesi günü.
Jaswantnagar, Etawah bölgesinin bir parçası olmasına rağmen, Mainpuri Lok Sabha seçim bölgesi altındadır.
Shivpal vesilesiyle ‘ ile çok zaman geçirdiğini söyledi.netaj‘ (kardeşi ve SP patriği Mülayim Singh Yadav) ve ondan çok şey öğrendim. “Ahilesh’e taahhüdümü anlamasını, bana güvenmesini ve potansiyelimi fark etmesini söylemek istiyorum. Onu (Akhilesh) temin ederim ki ‘Netaji’yi asla yarı yolda bırakmadığım gibi, onu da yarı yolda bırakmayacağım.
Shivpal ayrıca, “Bugün aramızda ‘Netaji’ yok, dolayısıyla bu seçim daha önemli hale geldi. Buradaki geliştirme (Jaswantnagar) ‘Netaji’ tarafından yapılmıştır. Dimple Yadav’ın buradan rekor sayıda oyla seçimi kazanmasına izin verirseniz, ancak o zaman ‘Netaji’ye gerçek bir saygı duruşu olur.”
Sizlerin dileği ne olursa olsun, her zaman birlik olmak gerektiğini söyledim” dedi.
Bundan sonra Shivpal, BJP adayı Raghuraj Singh Shakya’ya “O bir öğrenci değil ama o bir oportünist” diyerek saldırdı.
‘Netaji’ sadece Jaswantnagar’ın değil, tüm eyaletin kalbini kazandı dedi. Buraya Dimple’ın kazanması için itirazda bulunmaya geldik. Önceki kazanma rekorumuz bu kez kırıldı.”
Jaswantnagar’daki yollardan elektriğe kadar her şeyin Netaji’ye (Mulayam Singh Yadav) bağlı olduğunu söyledi. “Hikayelerinin çoğu hala insanların kafasında” dedi.
Shivpal, hükümetin kardeşi kardeşten, Hindu’yu Müslümandan ayırmak için çalıştığını söyledi. “Seçim Günü sandıkta biri tartışırsa, tacize kulak verin ve misillemede bulunmayın.” aynı yol.”
Bu vesileyle Akhilesh, Jaswantnagar halkının Mulayam ile ilişkisini ilişkilendirdi.
Jaswantnagar halkının kendi zafer rekorunu kıran kişiler olduğunu söyledi.
Ayrıca, “Seçim, Netaji Mulayam Singh Yadav’ın aramızda olmadığı bir zamanda yapılıyor, ancak ‘Netaji’nin bugün bile buradaki insanların kalbinde yaşadığını biliyorum” dedi.
“O (Mulayam), Jaswantnagar ve Saifai’nin eski şeyleri hakkında konuşurdu. Buradaki büyükler adım adım ona katıldı ve mücadelesinde ona destek oldu. Biz ve amca Jaswantnagar’ın gelişimini birlikte yapacağız,” dedi Akhilesh.
Ramgopal, “bu hükümetin komplo kuracağını ve SP’yi bir şekilde yenmek için çalışacağını” söyledi. “Herkes sadece dikkatli olmasın, aynı zamanda oy kullansın. Yalnızca Jaswantnagar, Raghuraj’ı milletvekili yaptı. Dimple da onun gibi kazansın’ dedi.
Merkezdeki BJP hükümetine de saldırarak, “İşsizlik zirvede, yargı korkuyor, mevcut hükümet gaddar bir hükümet” dedi.