İyimser Tutum Hayatı Keyifli Kılıyor: Motive Edici Konuşmacı | Hubballi Haberleri

IstAh

Member
Dharwad: Motive edici konuşmacı, iyimser kalmanın hayata daha fazla anlam kattığını ve aynı zamanda onu çok daha eğlenceli hale getirdiğini söyledi Gururaj Karjagi içinde Dharwad Cumartesi günü.
Bir çocuk doktoru tarafından yazılan üç kitabı yayınlayan Karjagi Dr Rajan Dharwad’daki Alur Venkatrao Bhavan’dan Deshpande, insanları hayatlarının her anına değer vermeye çağırdı.
“Doğru yaklaşım ve olumlu bir tutum, her anın anlamını kavramaya yardımcı olur.” Karcagi söz konusu.
Hayatın zorluklarla dolu olduğunu kabul etti ve insanları fırsata çevirebilecekleri bir sorunla karşılaştıklarında pozitif kalmaya çağırdı.
Karjagi, pandemiyle ilgili benzersiz deneyimlerini bir kitaba dönüştürdüğü için Dr Rajan’ı övdü ve metindeki ifşaatlar ihtiyacı olanları motive etmeye yardımcı olacaktı. Karjagi ayrıca, geniş deneyime sahip doktorları başkalarına yardım etmek için aynı şeyi yapmaya çağırdı.
Bu arada Karnataka Devlet Yüksek Öğrenim Akademisi Müdürü SM Shivaprasad, eğitim sektöründeki tüm paydaşlara çocukların bilimin hızla değişen dinamiklerine uyum sağlamalarını sağlama çağrısında bulundu.
Covid-19’un patlak vermesinden sonra öğrenilen derslerin bir ömür boyu hatırlanması gerektiğini de sözlerine ekledi.
Dr. Deshpande, Infosys Vakfı başkanının yazılarını söyledi Sudha Murty anılarını yazması için ona ilham vermişti.
“Life is Amazing”, “Life is Pathashala” ve “Life is Uncertain” bu vesileyle yayınlanan üç kitaptır.