Farrukhabad’da kadın suçlu oğlunu polise ihbar etti | kanpur haberleri

ForAhmed

Global Mod
Global Mod
KANPUR: Farrukhabad Polis Karakolu Müfettişi, Pazartesi günü en iyi 10 suçlunun yaşlı annesiyle birlikte elinde bir pankartla ‘masumiyetini’ ilan ettiği tuhaf bir gösteriye tanık oldu.
Bundan önce suçlu da tapınakta annesine bir daha asla suç işlemeyeceğine dair söz verdi.
Daha sonra karakola giderek görüştü SP Ashok Kumar Meena, polisin kendisini taciz etmeyi bırakması için yalvardı.
Ayrıca elinde “Efendim, ben masumum, halk gibi yaşamak istiyorum” yazan bir işaret vardı. Annesi SP’ye, oğlunun Mahakal tapınağında onunla bir daha asla suç işlemeyeceğine ve huzurlu bir hayat sürmek istediğine dair yemin ettiğini söyledi.
Polis kaynaklarına göre, dokuz ciddi suç vakası kaydedildi Aditya Kumar Rajput takma adı Badal, bir sakini Mohalla Angoori BaghŞehirde KotwaliMaudarwaja ve Rajepur polis karakolları.
En iyi 10 tarih yazarı listesinde de yer aldı. Ancak, tüm davalarda mahkeme tarafından kefaletle serbest bırakıldı. Aditya ayrıca SP’ye hitaben bir beyanda bulundu. Yeminli beyanda, kendisine karşı Kotwali’de dört, Maudarwaja polis karakolunda üç ve Rajepur polis karakollarında iki dava kaydedildiğini belirtti. “Ancak mahkemeden her konuda kefalet aldım. Artık düzgün bir insan olarak huzurlu bir hayat yaşamak istiyorum. Polisle tam işbirliği yapacağım. Artık polis beni asla taciz etmesin.”
Annesi Laungshree de yeminli ifadede, oğlunun Mahakal Tapınağında kendisine herhangi bir suç faaliyetinden uzak duracağına dair söz verdiğini belirtti.
“SP Sir, gereksiz yere taciz edilmeyeceğine dair güvence verdi” dedi.
Kotwali sorumlu Vinod Kumar Şukla Aditya Kumar Rajput’un tarihçesinin Kotwali de dahil olmak üzere şehrin çeşitli polis karakollarında açık olduğunu söyledi. İlk 10 suçlu listesinde yer alıyor.
Shukla, “Salı günü annesiyle birlikte SP Sir’e geldi ve ‘Efendim, ben masumum ve düzgün bir hayat yaşamak istiyorum’ yazan bir pankartla geldi” dedi. üst düzey.