Dansçılar tarafından servis paspaslarından veya araba brandalarından abartılı kostümler yaratılıyor

IstAh

Member
İlk dans kostümünü 1994 yılında tasarladı ve o günden bu yana altı yüzden fazla kostüm kullandı. Dansçı Lucie Mackov sık sık pazarlarda ve satışlarda eski kıyafet ve aksesuarları satın alıyor. Hatta bir iskeletin büyük kısmını arabanın donma önleyici ekranından yaptı.

ilk tam kostümünü otuz yaşında akrobatik rock and roll'a başladığında tasarladı.

O zamanlar kürk mantolar yoktu, kemik esnek değildi, içinde hareket edemiyordunuz ve avcı bunun içinde çok terliyordu. Ama yavaş yavaş Lucie Mackov'un tutuklanmasını anımsatan elastik bantlar süslerin yerini almaya başladı.

Akrobatik rock and roll'un yanı sıra go-go ve gösteri dansı tarzlarıyla da uğraştı. Son yıllarda, dansı jimnastik ve akrobasi unsurlarıyla dikey bir direk üzerinde birleştiren lir dansı ve direk dansına özellikle ilgi duyuyor. Angeles Dans Grubu'nun avlusunda baştan çıkarıcı bir şekilde dans etti, bugün balolarda ve sosyal etkinliklerde direk dansı yapıyor.

Kendisi ve dansçılar için tasarladığı ve giydiği kostümler yalnızca kullanılmış malzemelerden yapılıyor. Çarşının elbiselerinden ve geri kalan elbiselerden yemem.

Size ilginç bir uygulaması olan bir bluz bulacağım, onu çıkarıp ondan başka bir şey yapacağım. Hemen görebiliyorum. Düz bir parçaya aldırmıyorum, hiç böyle tasarlamadım ve bundan keyif bile almam, diye açıklıyor. Arkadaşlar ve tanıdıklar onu eski baskılar, patenler ve çeşitli aksesuarlarla süslüyor.

Alüminyum plakalar ve plastik tepsiler

Bahçedeki en eski kostümler 2000 yılına aittir. Yazar, bunlara Hawaii çelenklerinden çiçekler, dışarıdaki bir ağaçtan bir parça plastik, bir parça eski deri ceket veya bahçeye atılmış küçük kil kalıpları dahil etmiştir. hammadde koleksiyonu.

Birisi bunları bana verdi ve gerçekten hoşuma gitti. Lucie Mackov, ikinci el bir bluzdan yıkanmış cam boncukları hlinkov plakalarına yapıştırdığımı belirtti.

İlginç bir şekilde iskelet, arabanın ön camına yapıştırılan gümüş rengi bir antifriz koruyucu filmden yapılmıştır. Bunun muadili, kemik süslemeli en pahalı Swarovski sobalarından biridir.

Bu modeli Celetn Tiyatrosu'nda James Bond tarzında bir performans için tasarladı, üzerinde 007 imajı işlenmiş.

Peruklar, peruklar, gözlükler

Lucie Mackov bir ICM makinesi üzerinde çalışıyor ama büyük bir kemik çalışıyor. İlaveler bir eritme tabancasıyla yapıştırılabilir veya borulanabilir. Ayrıca, tasarımına göre profesyonel bir şifonyer tarafından kullanılan ve daha sonra onları süsleyen iskeletler de sergileniyor.

Gösteri sırasında kemiklerin yanı sıra dansçıların giydiği perukları, perukları, abartılı gözlükleri veya yüksek topuklu ayakkabıları da görebilirsiniz.

Yapının oldukça faydalı bir boyutu var. Lucie Mackov ve diğer dansçılar, omurga kas atrofisinin en şiddetli formundan muzdarip olan Dvor Krlov'dan Matya Exner'a yardım etmeye karar verdiler. Müşteriler, tünek yerine yakayı süsleyen açık tanen sütyenleri satın alabiliyor. Gelirler Maty'nin rehabilitasyon fonuna gidecek.

Ailesiyle daha yeni tanıştım. Etkinliği hazırlarken, bunun bir anlam taşımasını ve birine yardım etmesini istedim, diye ekledi Lucie Mackov.

Sizin yerinizdeki akrobatik dans dünya şampiyonu unvanını kazandı: