Buldozer Hamirpur’da damada kayınpeder tarafından hediye edildi | kanpur haberleri

ForAhmed

Global Mod
Global Mod
KANPUR: Cuma günü Hamirpur semtinde gerçekleştirilen bir düğün, damada kayınvalidesi tarafından verilen alışılmadık bir hediyeye tanık oldu. Damat Yogendra Prajapati takma ad Yogi ilçedeki Saunkhar köyünden bir buldozer gelinin babasından düğün hediyesi olarak.
Gelin Neha’nın babası Parshuram Prajapatiilçenin Sümerpur bölgesindeki Devgaon sakini, buldozerin kızının para kazanmasına ve ayrıca kayınpederinin gelirlerini artırmasına yardımcı olacağını söyledi.
“Damadım içeride Donanma ve her zaman dışarıda olacak, bu yüzden ona hediye olarak bir buldozer almayı düşündüm çünkü ona bir araba verseydim park halinde kalacaktı. En azından kızım ve kayınvalidem buldozerden maddi olarak kurtulmuş olacak” dedi.
Bir düğün konukevinde buldozerin pandala park edildiği düğünün videosu Twitter’da viral oluyor ve insanlar yorum yapıyor.
Ancak damat tarafı, asla çeyiz istemediklerini, ancak “benzersiz” hediyeyi kabul etmelerinde ısrar eden şeyin damadın isteği olduğunu söyledi.
Parshuram Prajapati, “Kızım UPSC sınavına hazırlanıyor ve bir iş bulamazsa, ticari olarak kullanılabileceği için buldozer onun mali ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olacak.”
‘Vidai’ töreni öncesinde buldozer konukevinde ‘pandal’ içindeki kızların yanına park edildiğinde, yerlilerin yanı sıra konuklar da meraktan buldozerin etrafını sardı.
Damat Yogi, “Buldozer evime varır varmaz insanlar beni arayıp ticari işler için rezervasyon yaptırmaya başladılar. İlk rezervasyon, bir boru hattının kazılmasıyla ilgili iş için yapıldı.”
İzlemek Kanpur: Gelinin geleceğine, babası düğününde bir buldozer hediye eder.